1039/1 Sok. No:11 Kapılar/İZMİR

Hakkımızda

Hakkımızda

Minimar, 2000 yılında deniz araçları ve denizcilik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, 2003 yılında faaliyetlerine hız vererek boya sektöründeki yerini almıştır. Yönetici kadrolarının boya sektöründe (Sanayi Boyaları, Ağır Hizmet Boyaları ve Plastik Yüzey Boyaları ağırlıklı olmak üzere) ortalama 35 yıllık profesyonel deneyimi mevcuttur. Endüstri ve marin olmak üzere iki ana faaliyet alanında uluslararası kuruluşlarla işbirliği içerisinde olan Minimar, dünyanın en büyük boya üreticisi Akzo Nobel’in Türkiye’deki kuruluşu olan Akzo Nobel Kemipol A.Ş.’nin Plastik yüzey boyaları, yine dünyanın en büyük boya üreticilerinden Kansai firmasının Türkiye’deki ortaklığı Kansai Altan A.Ş. firmasının, Genel Sanayi ve ağır hizmet boyalarında Ege Bölgesi distribütörlüğünü yapmaktadır. Bunun yanında Minimar yine ağır hizmet boyaları alanında Akzo Nobel kuruluşu olan International firmasının, Ege Bölge distribütörüdür. Yüksek performanslı yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünleri alanında Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarından, Hollanda merkezli SABA firmasının da ülke distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda dünyanın önde gelen markalarıyla çalışan Minimar, satış sonrasında da müşterilerinin daima yanında olmakta ve tüm teknolojik birikimini onların memnuniyetine sunmaktadır.


20 Yıllık Tecrübe

Minimar, 2000 yılında deniz araçları ve denizcilik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş, 2003 yılında faaliyetlerine hız vererek boya sektöründeki yerini almıştır.

Misyonumuz

Dinamik bir çalışma ortamında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak ve yoğun rekabete dayanan piyasalarda müşterilerimize gereken esneklikleri yaratmak adına tüm teknolojik birikimimizi paylaşacağız.

Vizyonumuz

Faal olduğumuz sektörlerde müşterilerimizin birinci tercihi olacağız. Satış sürecimizin müşteri memnuniyetinin sağlanmasıyla tamamlandığını, verdiğimiz teknik ve lojistik hizmetle kanıtlayacağız. Bu anlamda hedef pazarlarımızdaki hizmet kalitesinin önüne geçecek ve çıtayı yükselteceğiz.